Gra miejska – “Zapamiętaj Szczecin”AHA Design to create a city game for the WESTIVAL

aha

Przedstawiamy Wam grę miejską 7 Edycji Westivalu Architektury ( Westival Architektury)!

Masz chęć jako pierwszy/pierwsza zobaczyć “od środka” jedną z dwóch nowych ikon szczecińskiej architektury?

Przed Wami szansa : sprawdźcie, jak szybko jesteście w stanie poznać i zapamiętać Szczecin, dobierając w pary te mniej lub bardziej znane miejsca na architektonicznej mapie miasta.
W 5-osobowych grupach wyruszycie w teren; Waszym celem jest dotarcie do zaznaczonych na mapie punktów i połączenie ich w pary.

Nagroda jest niemała! W trakcie Wesitivalu zostaną zoorganizowane wycieczki po dwóch najnowszych i wzbudzających największe emocje obiektach: nowej filharmonii oraz Centrum Dialogu Przełomy. Limit miejc jest baaaardzo ograniczony, ale najlepsi w nagrodę otrzymają wejściówki na spotkanie z jednym z architektów i zostaną oprowadzeni po budynku!

co? ZAPAMIĘTAJ SZCZECIN- miejskie memo.
kiedy? podczas Westivalu Architektury, start: 25.10 o 16.00 czas trwania ok. 2h
gdzie? TRAFO, Szczecin

wypełnij formularz i zapisz się już dziś:
https://docs.google.com/forms/d/1bYG-X9ro22CXXgg5JvCYyc1Mduop_XnxSQ6-0WeeCz4/viewform
Spośród wszystkich chętnych wylosowanych zostanie 25 osób. Szczęśliwców poinformujemy mailowo!

ZAPRASZAMY!

aha

AHA Design is an interdisciplinary design group set up by Marta Kowalska and Zuzanna Sprogis. Its statutory objective is to analyze what can be analyzed and to perform architectural research.

Focusing on such issues as game-competition and the effect of games on social life, they believe a well-designed and intelligent game could contribute to solving many problems. This is why they are always eager to participate in various projects which could result in creating such games.

Kowalska and Sprogis invited Kasia Jagodzińska, a specialist in communication to participate in the project and to supervise the functional aspect of the game.

The city game designed by AHA Design will take place on 25.10. Visit: https://www.facebook.com/ZapamietajSzczecin and take active part!

Read more at „Zapamiętaj Szczecin„.

AHA Design on facebook – www.facebook.com/architectshelparchitects